קפיטולינה – מוזיאון ארצות המקרא

במסע שלכם לחיפוש מקום לאירוע, בין עם זו חתונה או מסיבת בר מצווה ואפילו ברית, תעברו בלא מעט מקומות שלכולם מכנה משותף: מקום לאירועים. האחד יפה יותר השני פחות, האחד נוצץ השני פחות, השמועות ידברו על כמה המקום הזה טוב וכמה השני לא ועוד. המסע הוא מתיש ובסופו תצטרכו לקבל החלטה מה המיוחד בכל מה שראיתם.
הפתיח נועד להעניק לכם פרופורציה והבנה כי מרבית המקומות שתמצאו ראויים ויתאימו לצרכים שלכם, אך כמה מהם מיוחדים, זו כבר שאלה אחרת.
קפיטולינה, גן אירועים השוכן בלב מוזאון ארצות המקרא בירושלים, מעניק ממד אחר ושונה למילה אירועים. החל מהכניסה דרך דלתות המוזאון, המשכה באוסף המרשים של ההיסטוריה העברית ועד הירידה למבואת האירועים שם עינכם יפגשו את אחד המקומות הנדירים בירושלים. גן פתוח השוכן על שטח של 1000 מ"ר משולב כולו בפסלים והיסטוריה, אנרגיה של עבר ושל עתיד, מקום לאירוע מושלם.
יש פעמים שמראה עיניים טוב מהכתוב ולכן אנו מזמינים אתכם לסיור מרתק בעולם של אירועים והיסטוריה, מוזאון וגן אירועים, ייחודיות לצד מקצועיות.
אנונה הפקות בע"מ הקיימים למעלה מ-20 שנה מנהלים את מתחם האירועים "משכית", יחד עם גן האירועים בטבע " עין חמד" ועם צוות מיומן הכולל את השף לירן בלו, ההבטחה למשהו אחר ומיוחד תקוים במלואה.
מצפים לכם
יעקב, איתמר, אלעד, לירן